fbpx Skip to content
warsztaty2-1

WARSZTATY KULINARNE

Organizowane przeze mnie warsztaty kulinarne to nie tylko nauka gotowania i możliwość zdobycia wiedzy na temat zdrowego stylu życia, ale także okazja do zabawy i kreatywnego odpoczynku. 

W sympatycznej atmosferze wdrażamy niebanalne pomysły kulinarne, rozmawiamy o dobrych nawykach żywieniowych, a także uczymy się trudnej sztuki wyboru produktów dobrej jakości.

Zawsze staram się, aby tematy były ciekawe dla uczestników, a dania, które przygotowujemy, wyjątkowo smaczne. Warsztaty organizuję głównie na terenie Warszawy i okolic, ale możliwe jest również spotkanie w innym mieście.

Warsztaty kulinarne dla rodzin

Uczę gotować małych i dużych, dlatego stworzyłam specjalną propozycję rodzinnych warsztatów kulinarnych dla rodziców wraz z dziećmi. Ich celem jest:

  • zdobywanie umiejętności przygotowywania potraw,
  • oswajanie z produktami, takimi jak warzywa, owoce, kasze czy rośliny strączkowe,
  • odkrywanie nowych smaków,
  • pokazanie, że zdrowe jedzenie smakuje wspaniale i łatwo można je przygotować,
  • poznawanie zasad zdrowego odżywiania.

Rodzinne warsztaty kulinarne łączą w sobie naukę i zabawę. Podczas wydarzenia najpierw wszyscy przygotowujemy wyśmienite dania, a następnie wspólnie je spożywamy. Jest naprawdę wesoło, a przy tym zdrowo i przepysznie! Pozytywne opinie uczestników po zakończeniu rodzinnych warsztatów kulinarnych są dla mnie największą motywacja do inicjowania kolejnych spotkań.

Warsztaty kulinarne dla wszystkich

Oprócz rodzinnych warsztatów kulinarnych w mojej ofercie znajdują się także warsztaty:

  • indywidualne,
  • grupowe,
  • dla firm

Warsztaty gotowania to także doskonała okazja do zorganizowania oryginalnego przyjęcia urodzinowego, kreatywnego spotkania integracyjnego czy do nawiązania znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach. Moje autorskie warsztaty kulinarne skierowane są zarówno do pasjonatów gotowania, jak i do osób, które są na początku swojej kulinarnej drogi.

Masz pomysł na zorganizowanie warsztatów kulinarnych w swojej firmie? Chcesz spotkać się z przyjaciółmi w mieszkaniu i nauczyć czegoś nowego? A może podczas Twojego eventu mogłyby odbyć się także takie warsztaty? Skontaktuj się ze mną! Na pewno wspólnie wymyślimy coś oryginalnego.